Описание на заданието на мениджъра на студиото

Мениджърът на студио е отговорен за управлението на всички аспекти на управлението на портретно студио, от заснемането на картини до управлението и развитието на персонала, за да посрещне и надхвърли целите на продажбите.

Отговорности

Мениджърът на студио е отговорен за осигуряването на отлично обслужване на клиентите, за да се развие лоялна клиентска база. Тя също така отговаря за наемането, обучението, разработването и уволнението на служители, които работят под нея. Ежедневното планиране и график също са част от изискванията за работа.

$config[code] not found

умения

За тази длъжност е необходима диплома за средно образование или GED, както и опит от една до три години в търговията на дребно с надзорна роля. От мениджъра на студио също се очаква да може да управлява продажбите и да има добри управленски умения, основни компютърни знания и гъвкавост, за да работи нощи и уикенди.

Заплата

Средно, мениджър на студио може да бъде на час или може да бъде заплатен в зависимост от компанията. Според SimplyHired средната заплата е 30 000 долара годишно от август 2010 година. Но заплатата зависи от географското местоположение и постиженията на целта на продажбите. Обикновено здравната застраховка, платеното време за почивка и 401К план също се предлагат като обезщетения.