Ролята на администратор на мито

Дежурният администратор играе важна роля в болницата. Нейната работа е да се увери, че всичко върви гладко във всяка област на болницата и да подпомага и решава проблемите, когато това не е така.

Отговорности

Администраторът трябва да бъде достъпен за членовете на персонала по всяко време. Решаването на проблеми е ключова част от работата, заедно с управлението на жалби и проблеми, отговаряне на искания за информация и злополуки, както и справяне с кризи и извънредни ситуации.

$config[code] not found

Допълнителни задължения

В допълнение към редовните задължения, администраторите трябва да гарантират, че протоколът за сигурност се следи, отговаря на въпроси на медиите, действа като връзка с други агенции, управлява потока от трафик, произведен от извънредни ситуации, и управлява персонала. Сътрудничеството с лекари, персонала и семействата на пациентите за най-добро обслужване на пациентите също е част от длъжността, както и предоставяне на адвокатски услуги за пациентите.

квалификационна

За да отговарят на изискванията за администратор на длъжност, кандидатите трябва да имат лиценз за медицински сестри или бакалавърска степен (макар че често се предпочита магистърска степен) и най-малко пет години клиничен или управленски опит. Необходими са познания за болничните политики, политиките за човешките ресурси, уменията за управление на конфликти, уменията за работа с множество задачи и опитът в справянето със сложна организационна система. Заплатата на дежурен администратор е около 108 000 щатски долара годишно, от ноември 2010 г., според Indeed.com.