Описание на длъжността за асоцииран превозвач в селските райони

Асоцииран превозвач от селските райони получава и доставя поща, пакети и пратки на клиенти на пощенските служби на САЩ (USPS), разположени извън градските райони. Неговият път може да включва жилищни или търговски покровители или смес от двете. В края на смяната си той се връща в определена пощенска служба в своя регион, за да пусне неизпратена поща, както и подписаните от клиентите разписки.

$config[code] not found

Изисквания към уменията

Необходими са организационни умения за асистент от селски превозвач, който своевременно да доставя поща на всички клиенти по нейния маршрут. Добри умения за устна комуникация са необходими за взаимодействие с клиентите и отговор на техните въпроси. Изисква се възможността за дешифриране на адресите и имената на адресатите от често нечетливи записи върху пликове и адресни етикети. Необходими са умения за електронно устройство, за да се получат подписи от клиенти на компютърно оборудване, използвано от USPS.

Работни задължения

Предоставянето на поща навреме на правилните клиенти е основната работа на селски превозвач. Очаква се той да управлява разумно времето си и да начертае пътя си, за да избегне проследяването на пътищата за доставка. Изисква се водене на подробна документация за опита и пропуснатите доставки. Получаването на подписи за потвърдени, регистрирани и потвърждения за доставка е изискване за работа. Очаква се съдружник на селски превозвач да поддържа автомобила си чист и в работно състояние, като спазва график за превантивна поддръжка.

Условия на труд

За тази работа се изисква физическа годност, тъй като от превозвачите се изисква да носят тежки пощенски торби и опаковки с много тежести и размери. Те също са на крака за по-голямата част от работния си ден и трябва да могат лесно да се огъват и опъват, за да вземат и доставят пратки. Асоциацията на превозвача в селските райони обикновено е длъжна да управлява фирмено превозно средство и да работи във всички видове време. Работният й график обикновено е 40 часа седмично, което може да включва работа в събота. Празниците, които увеличават обема на пощата и опаковките, могат да наложат извънреден труд. Повечето пощенски работници трябва да носят униформа, предоставена от техния работодател. Срещите с враждебни кучета в жилищата на клиентите са нормална част от работата.

Образователни изисквания

За тази работа се изисква диплома за средно образование или еквивалент. Кандидатите за асоциирани длъжности на селски превозвач трябва да преминат тест за държавна служба, за да бъдат взети под внимание. Желателно е предишен опит в операциите по доставка или обслужване на клиенти.

Възможности за заплати и напредък

Поради размера на USPS, възможностите за развитие са достъпни за повечето служители. Кариерното израстване в надзорни позиции в областите на доставка или обработка на пощата е често срещано явление. Според уебсайта за информация за работните места и заплатите Glassdoor.com, средната заплата през 2010 г. за асистент от селски превозвач в Съединените щати е била $ 51,414.