QuickBooks 2011 спестява време за малкия бизнес в бек офиса

Маунтин Вю, Калифорния (ПРЕССЪОБЩЕНИЕ - 8 септември 2010 г.) - Малките фирми ще намерят повече начини да спестят време с най-новата версия на най-продавания финансов софтуер на QuickBooks от Intuit Inc. 44.41+0.40, + 0.91%). QuickBooks 2011 включва няколко нови функции, които помагат на собствениците на малки фирми бързо да открият важни данни, когато имат нужда от тях, да изпълняват ежедневните задачи по-ефективно и да получават достъп до важна бизнес информация дистанционно. Софтуерът се продава на 27 септември. “За всеки собственик на малък бизнес времето е пари. Те искат да се съсредоточат върху своя бизнес - тяхната страст - не на книгите си, ”каза Дан Верников, вицепрезидент и генерален мениджър на отдел Intuit's Financial Management Solutions. „С QuickBooks 2011 се фокусирахме върху това да им помагаме да поставят секунди, минути и дори часове обратно на часовника.“

QuickBooks Pro и Premier 2011 се основават на предишни версии чрез рационализиране на важни счетоводни задачи, като фактуриране и събиране на плащания. Новите характеристики на клиентската снимка и историята на клиента и доставчика предоставят нагледни гледни точки на важни данни за клиенти и доставчици. Потребителите могат също да се възползват от мощта на QuickBooks Connect, нова услуга, която позволява на малките предприятия да получават отдалечено достъп до ключови данни от QuickBooks чрез интернет или мобилно устройство. Освен това, както и при предишните версии, QuickBooks 2011 помага на собствениците на малки фирми да бъдат организирани, като им позволява да имат своята бизнес информация на едно място.

Опростеният стартиращ процес улеснява и ускорява работата на новите малки фирми в QuickBooks 2011. Новата тази година Центърът за бърз старт води потребителите чрез инсталацията и им позволява да импортират бизнес контакти директно от електронната си поща в Gmail, Yahoo или Hotmail. сметки. Центърът препоръчва също първите стъпки за попълване на ключова информация за нов потребител, за да започне бързо.

Получете по-бърз достъп до статистически данни

За много малки фирми, QuickBooks е центърът на важна информация за клиента, доставчика и инвентара. Достъпът до точните данни в точното време може да доведе до по-добри бизнес решения и по-бързи отговори на клиентите. Актуализираните функции предоставят на клиентите бърз достъп до важна бизнес информация:

  • Клиентската снимка предлага консолидиран изглед на историята на покупките на отделния клиент, средните дни за плащане и неплатеното салдо. Това помага на малките предприятия да вземат своевременни решения относно исканията на клиентите.
  • QuickBooks Search позволява на потребителите бързо да намират всеки клиент, сметка, отчет или информация за фактурата в хранилището на QuickBooks с просто търсене на ключови думи.
  • Историята на клиентите и доставчиците предоставя на един поглед поглед върху важни данни за клиенти и доставчици, като история, оценки и минали поръчки, на един екран.
  • Балансовият лист по класове предоставя възможност на потребителите на QuickBooks Premier да отделно проследяват няколко фонда, отдели или местоположения в един единствен, лесен за достъп доклад.

„Новото търсене с QuickBooks ми позволи да намеря три годишни такси, които не бяха подновени по фактури и по този начин спечелиха нашата компания $ 300, която можеше да бъде пропусната изцяло“, каза Кати Зарочински от Zaroczynski и Associates в Рочестър, Ню Йорк. инструмент и аз съм много доволен от неговото представяне. "

Направете ежедневните задачи по-ефективни

Административната работа, като например проследяване и събиране на плащания, може да бъде трудна и скъпа. Неотдавнашно проучване на Intuit установи, че малките предприятия оставят средно по 1500 долара на месец от просрочените плащания. Нови функции за повишаване на ефективността при получаване на заплащане:

  • Пакетното фактуриране позволява на собствениците на малки предприятия, които често таксуват много клиенти за една и съща услуга, да ускорят процеса, като създадат една фактура за шаблони, която да се изпрати до всички свързани клиенти.
  • Yahoo, Gmail, Hotmail Интеграция позволява на фирмите лесно да изпращат фактури, разчети и други имейли от предпочитаната от тях услуга за електронна поща директно от QuickBooks.
  • Центърът за колекции помага на потребителите бързо да идентифицират просрочени и почти неизплатени фактури, а след това директно да изпращат съобщения за събиране на имейли от своите сметки в Outlook, Yahoo, Gmail или Hotmail.
  • Intuit PaymentNetwork (продава се отделно) осигурява възможност на клиентите на малкия бизнес незабавно да плащат фактурите си.

- Всеки месец се страхувам, че трябва да наложа на няколкостотин наематели в моите складове, които не са платили навреме. Това е дълга, трудна задача, която изисква стотици щраквания на мишката да създават фактури “, казва Дъглас Брокхаус от Bender Commercial Real Estate в Sioux Falls, S.D. "Днес използвах функцията за фактуриране на партиди и само за две минути приключих и приложих всяка фактура!"

Съществени QuickBooks данни в движение

Милиони собственици на малки предприятия сега работят далеч от офиса поне на непълно работно време. QuickBooks 2011 предоставя на тези отдалечени работници достъп до важни данни навсякъде, от самолета до работното място, като им дава гъвкавостта, от която се нуждаят, за да отговорят на изискванията на бизнеса.

Предлагана като допълнителна услуга за QuickBooks 2011 и продавана отделно, QuickBooks Connect осигурява достъп до важни данни за клиентите и транзакциите на QuickBooks онлайн или на мобилен телефон. Потребителите могат да създават и управляват фактури, да изтеглят информация за клиенти, да проверяват състоянието на плащането и да получават отговори в реално време на въпроси в движение. Сигурните данни автоматично се синхронизират с QuickBooks, така че потребителите винаги ще разполагат с най-актуалната информация.

Налични са допълнителни издания на QuickBooks

Днес Intuit обяви и изданията на двама други членове на семейството QuickBooks: QuickBooks Accountant и QuickBooks Enterprise Solutions. QuickBooks Accountant, решение на Intuit ProLine, е водещото водене на счетоводството, написването и финансовото отчитане за професионалистите в областта на счетоводството. Неговите функции помагат на счетоводителите да бъдат по-продуктивни, за да могат да работят по-ефективно и по-добре да си сътрудничат с клиентите си. Новите функции включват:

  • Multi-Instance, което позволява на потребителите да работят в две различни фирмени файлове едновременно.
  • Файлов мениджър, позволяващ на потребителите да управляват всички клиентски QuickBooks файлове по версия, година и място, или да ги групират по общи характеристики, определени от счетоводителя. Вграденото хранилище за пароли съхранява потребителски имена и пароли на едно място. Той също така автоматизира процеса на обновяване на файловете на QuickBooks на клиентите в пакета до последната версия на годината.

За средни компании, QuickBooks Enterprise Solutions предлага мащабируеми услуги за подкрепа на растежа на бизнеса.Версията 11.0 въвежда Advanced Inventory, която позволява на потребителите да проследяват количеството и стойността на инвентара на много места.

Ценообразуване и наличност

Intuit QuickBooks Финансов софтуер Pro и Premier Editions (включително специфични за индустрията версии) ще бъдат достъпни директно от Intuit на 27 септември, като се обадите на 888-2-INTUIT или на www.quickbooks.com. QuickBooks Pro и Premier ще бъдат на разположение на 10 октомври в водещи търговци на дребно, включително Amazon.com, Best Buy, CDW, Circuit City, Costco, Fry's Electronics, Office Depot, OfficeMax, Sam's Club, Staples, Target и Wal-Mart.

Препоръчителните цени на дребно за 2011 г. са:

  • QuickBooks Pro Edition: $ 229.95.
  • QuickBooks Premier Edition (включително специфични за индустрията издания за счетоводители, изпълнители, производители и търговци на едро, нестопански организации, професионални фирми и търговци на дребно): $ 399.95.
  • QuickBooks Enterprise Solutions 11.0 (5 потребители): $ 3,000.

QuickBooks 2011 е част от семейството на финансовия софтуер и услуги от Intuit. Допълнителните решения на Intuit включват:

  • QuickBooks Online.
  • Intuit QuickBooks за Mac.
  • Intuit QuickBooks Enterprise Solutions.

ресурси:

  • Intuit QuickBooks Pro и Premier Editions Прес Kit
  • Интуит QuickBooks Enterprise Solutions Прес Kit
  • Intuit QuickBooks Издание на счетоводителя за пресата
  • Intuit в Twitter
  • Intuit във Facebook
  • Блог на Intuit Small Business
  • Общността на Intuit

За Intuit Inc.

Intuit Inc. е водещ доставчик на решения за бизнес и финансово управление за малки и средни предприятия; финансови институции, включително банки и кредитни съюзи; потребители и счетоводители. Нейните водещи продукти и услуги, включително QuickBooks, Quicken и TurboTax опростяват управлението на малкия бизнес и обработката на работните заплати, личните финанси и подготовката и подаването на данъци. ProSeries и Lacerte са водещите предложения на Intuit за подготовка на данъци за професионалните счетоводители. Intuit Financial Services предлага усъвършенствани решения за онлайн банкиране и уникални идеи, които да помогнат на банките и кредитните съюзи да обслужват бизнеса и потребителите с иновативни решения.

Основана през 1983 г., Intuit имаше годишен приход от 3,5 милиарда долара през финансовата 2010 година. Компанията има приблизително 7700 служители с големи офиси в САЩ, Канада, Великобритания, Индия и други места. Повече информация можете да намерите на www.intuit.com. Intuit, логото на Intuit и QuickBooks са регистрирани търговски марки и / или регистрирани сервизни марки на Intuit Inc. в САЩ и други страни.