Длъжностна характеристика на търговски служител

Международната търговия трябва да се справя с действителната механика на покупката, продажбата и доставката на стоки, но също така и с спазването на правилата и разпоредбите, които регулират продуктите, преминаващи границите. Лицето, отговорно за управлението на процеса, е търговският служител.

Описание на търговския служител

Търговският служител работи за федералното правителство на ниво GS-15. Той осигурява спазването на търговските закони и гарантира, че пристанищата на влизане и излизане са в съответствие със стратегиите, съответстващи на националните приоритети.

$config[code] not found

Задължения

Търговският служител управлява подчинените, които инспектират, разследват и проверяват търговския процес, и работи с помощни комисари по търговията и директори на пристанища. Тя създава процедури за гарантиране на интегрирането на ежедневните операции между всички търговски отдели.

Изисквания

Позицията изисква най-малко една година опит на предишното ниво GS-14, в осигуряването и управлението на търговията на тревни площи. През 2013 г. основната заплата на началното ниво е била 84,697 долара, според американската служба за управление на персонала.