Описание на работата на момичето

В повечето барове, собствениците на барове и мениджърите се нуждаят от малко помощ, за да получат напитките на клиентите, които са в обслужващи области, различни от основния бар. Някои от тези барове, особено барове в нощни клубове, наемат изстреляни момичета, за да се справят с тази задача. Тези момичета, известни още като момичета-стрелци, нямат толкова отговорности, колкото го правят служителите от горния бар, но те все още трябва да действат професионално, докато са на работа.

$config[code] not found

Общи задължения

Предпазител / Fuse / Getty Images

Според длъжностна характеристика от Clevelander South Beach, застреляните момичета носят алкохолни напитки на гостите на бара и се уверете, че гостите са доволни от тези напитки. В някои барове, изстреляните момичета буквално служат само за снимки, откъдето идва заглавната позиция, но повечето барове разширяват служебните задължения на всички напитки. Застреляните момичета почистват сървърните станции и поддържат адекватно снабдяване с подправки на всеки един. Те могат да влязат в продажбите в системата на транзакциите на бара и да дадат на гостите своите касови бележки. Задължение на изстреляните момичета е да се уверят, че напитките имат подходящи гарнитури и да потвърдят възрастта на тези, които пият чрез идентификационни проверки. Те също така могат да съдействат при откриването и закриването.

Изисквания

Ingram Publishing / Инграм Издателство / Getty Images

Застреляните момичета трябва да са навършили 18 години поради държавни изисквания, които пречат на непълнолетните да употребяват алкохол. Достатъчна е диплома за средно образование или еквивалент, въпреки че работодателите разглеждат опита от продажбите като полза.

умения

36 кликвания / iStock / Getty Images

Застреляните момичета трябва да имат отлични междуличностни умения, тъй като трябва да си взаимодействат с клиентите едно по едно. Те трябва да могат да следят психически и многозадачно поръчките и заявките между станциите. Застреляните момичета също се нуждаят от добра физическа координация, така че да могат да се справят с много напитки наведнъж, без да преливат нищо и да могат лесно да работят около клиентите си. Положително, забавно отношение е силно желателно да запазите атмосферата на бара светла и спокойна.

Работна среда

Digital Vision./Photodisc/Getty Images

Застреляните момичета обикновено трябва да работят вечери или нощи, въпреки че някои барове имат следобедни смени. Младите момичета трябва да са на крака през по-голямата част от времето, когато работят и могат да бъдат изложени на опасности като цигарен дим (това може да се промени, тъй като все повече държави приемат закони за борба с тютюнопушенето), да се борят с битки, да слушат силна музика и да изискват сексуално агресивни клиенти, Те постоянно се сблъскват с оферти за пиене и трябва да се справят с клиенти, които са пияни.

заплати

Като изстрел момиче, вие няма да печелите много по отношение на вашата почасова заплата, но, като повечето чакат персонал, можете да добавите към това от съвети. Застреляните момичета получават съвети, които обикновено са равни или надвишават техните часови заплати. Застреляните момичета може да нямат право на обезщетения като здравни грижи, защото не винаги работят на пълен работен ден - много от тях работят само няколко смени седмично.