Описание на длъжността на супервайзора

Надзорните органи обикновено работят в производствени предприятия и съоръжения, въпреки че могат да работят и в ресторанти, банки и няколко други организации. Надзорните органи са отговорни за надзора на незабавната работа на служителите по линията, графиците и контрола на качеството. Те действат като мениджърски очи и уши по линията по време на операциите. Надзорните органи не изпълняват високи управленски функции извън надзора на процеса.

$config[code] not found

Заплата и Outlook

Средната заплата на ръководителя на линия е $ 47,000 на година, според Indeed.com. Въпреки това, много мениджъри правят над 60 000 долара годишно. Според Бюрото на трудовата статистика „Заетостта на мениджърите в промишленото производство се очаква да намалее. Кандидатите с опит в професионални професии, заедно с диплома за висше образование в областта на промишленото инженерство, мениджмънт или свързана с тях сфера, ще се радват на най-добрите перспективи за работа.

Изисквания

Възможностите на надзорните органи изискват от две до пет години опит в областта на специалността, в която се фокусира бизнесът. Например, работата на ръководител на линия за производство на автомобили изисква две до пет години работа на линия за производство на различни позиции по линията., Повечето от тези възможности не изискват формално образование с изключение на банките. Много банки се обръщат към техния касиер, карат касиер и надзорници за обслужване на клиенти. Банките обикновено изискват асоциирана или бакалавърска степен по бизнес или финанси. Тези възможности изискват и висока степен на професионализъм, внимание към детайлите и комуникативни умения. Често от тях се изисква да подготвят графици за персонала и ротации. Това изисква висока степен на организация.

Условията на труд

Надзорните органи работят в различни условия и климатични условия. Надзорниците, които работят в заводи, складове, производствени съоръжения и промишлени комплекси, обикновено работят на открито или в сгради без климатизация. Тези работни места са обект на външен климат и могат да бъдат горещи, студени, мокри или много нещастни. Възможностите на линейния мениджър в технологичните области често се извършват в рамките на производствени съоръжения, контролирани от климата, но изискват висока степен на специализация.

Основни задължения

Надзорният орган е отговорен за надзора на качеството, производителността и присъствието на служителите в линията. Надзорният орган е отговорен за поддържането на пълен списък, гарантиращ, че всички позиции в линията са обслужвани и управлявани. В случай, че служителят отсъства, надзорният орган трябва да има план за извънредни ситуации, за да се осигури покритие на смени. В много ситуации надзорният орган ще покрие свободната позиция. Увереността, че линията работи без инцидент или прекъсване, е най-важната отговорност на надзорния орган.

Вторични задължения

Надзорният орган е отговорен за обучението и наставничеството на всички нови служители. Надзорът отговаря за работата и производствените нива на служителите. Това изисква надзорният орган да наблюдава и оценява качеството на производството на линиите. Обучението и наставничеството помагат да се гарантира качеството на продуктовите линии. Надзорният орган също така е длъжен да съдейства за всички проекти за подобряване на процесите и подобрения на линии, които се изпълняват от ръководството. Надзорният орган отговаря за предоставянето на всички данни от техническия процес, включени в тези програми. Ръководителят на линията е отговорен и за прилагането на всички нови процедури и процеси, които се изискват и изпълняват от ръководството по отношение на линейните операции.