Как да стана детектив в Ню Йоркската полиция

Използвайки уменията за наблюдение и решаване на проблеми, детективите на полицията в Ню Йорк събират доказателства, решават престъпления и свидетелстват в съда. Детективите обикновено се рекламират от полицейски служители въз основа на работата и заслугите. За да стане полицейски служител, трябва да преминете през дълъг процес на наемане, включително психологическа и физическа оценка, и трябва да завършите успешно полицейската академия.

$config[code] not found

Процес на наемане

Диплома за средно образование, 60 кредита от колежа или два години военен опит се изисква да се прилагат към NYPD. Кандидатите трябва да са навършили 21 години и трябва да попълнят заявлението и да преминат интервю за предварително наемане. Интервюто за предварително наемане включва кратък медицински преглед и разследване на характера. В допълнение към писмената и устната психологическа оценка, трябва да попълните стандартен тест за работа, който включва физически тест; това обикновено е препятствие, което трябва да бъде завършено за четири минути и 28 секунди. Допълнителните изисквания за работа включват притежаването на валидна, неограничена шофьорска книжка, гражданство на САЩ, пребиваване в един от петте квартали на Ню Йорк и чисто криминално досие.

Обучение на полицейската академия

Нови служители завършват полицейска академия в Новата полицейска академия в Куинс, Ню Йорк. Полицейската академия съчетава обучение в класната стая по конституционно право и граждански права с практически обучения по патрулиране, контрол на движението и огнестрелни оръжия. Обучението по първа помощ, реагиране при извънредни ситуации и самоотбрана се постигат заедно с обучението по полицейска етика. През последните седмици на академията, вие завършвате обучение на място под надзора на лицензиран служител, езда заедно с офицер по рутинен патрул. След полицейската академия трябва да вземете и да преминете изпита за полицай. NYPD предлага онлайн уроци и брошури за подготовка на тестове.

Работен опит

Промоцията е типичният път от полицейски служител до детектив, според американското бюро по трудова статистика.Натрупайте опит като униформен полицейски служител, като прилагате закони, отговаряйки на спешни и не спешни повиквания, патрулиране на определени зони и арестуване на заподозрени. В допълнение, се научи да изготвя подробни доклади и да свидетелства в съда. Използвайте уменията си за общуване, отношение, полицейска етика и способности за решаване на проблеми, за да се отличите от другите униформени офицери. Размерът на времето, прекарано в работа като полицейски служител, варира в зависимост от представянето ви на работното място и способността за повишение.

Задължения и компенсации

Според NYPD през 2011 г. повече от 5000 души са били детективи. Можете да бъдете повишен по всяко време след завършване на изпитателния срок. Работните задължения включват разследване на престъпления, събиране на доказателства на местопрестъплението, провеждане на интервюта и получаване на заповеди за арест. Тези индивиди могат да бъдат униформени или обикновени облечени и най-специализирани в определена област, като младежи или убийства. Базовото заплащане за детективите е $ 87,278 през 2011 г., докато тези с десет години опит са спечелили $ 97,735 от общата компенсация.