Инженер Инженер Описание на работата

Производителите на големи изделия като автомобили и самолети непрекъснато търсят автоматизирани инструменти и методи за подобряване на производителността и намаляване на разходите. Инженер-механик предоставя информация за постигането на тези цели. Според SalaryList.com инженер по инструментариум през 2009 г., работещ в Съединените щати, получава средногодишна заплата от $ 59,217.

Работни задължения

Разработването на нови методи за инструментална екипировка, изграждането на иновативни инструменти и обновяването на инструменталните стандарти за намаляване на производствените разходи са основните задачи на тази работа. Изисква се проучване на нови доставчици и концепции за инструментална екипировка. Графикът на проекта за тестване на нови инструменти и процеси е част от работата.

$config[code] not found

Изисквания към уменията

Креативното и прогресивно мислене е необходимо да бъде компетентен инженер. Добрите комуникационни умения позволяват на инженера да обменя идеи за инструментална екипировка с ръководители на проекти, оценители на разходи и инженери. Необходими са задълбочени познания за широкомащабно производство и производство.

Предпочитан фон

Инженер инженер се нуждае от седем до 10 години опит в проектирането и разработването на инструментална екипировка. Предпочитан е опит като машинист или ръководител на автоматизирани системи. Специфичният за индустрията фон е плюс.