Средната заплата на пиърсинг на тялото

Тъй като индустрията за модифициране на тялото избяга от статуса на прищявка с постоянен поток от клиенти за последните 15 години, няма съмнение, че има търсене на пиърсинг за тяло. Въпреки, че индустрията е до голяма степен нерегламентирана от повечето държави, много пиърсинги по тялото трябва да преминат обучение, което може да включва чиракуване или друго продължително обучение, за да се квалифицира за работа.

Средни заплати

$config[code] not found Digital Vision./Photodisc/Getty Images

Средната годишна заплата на боди пиърсинг въз основа на обявени позиции през 2010 г. е $ 26,000, според Salary List. Оценките на други източници твърдят, че пиърсингът на тялото има много по-висок потенциал за печалба, а кариерното търсене, което твърди, че тялото може да печели около 50 000 долара годишно, въпреки че тайните за пиърсинг определя средната заплата на пиърсинга на около $ 35,000 годишно. В много случаи, тялото пиърсинг работи от татуировка салони и двойно като татуировка художници. В случая с двойно дежурство, татуировките / пиърсингите може да очакват да спечелят между $ 19,629 и $ 39,561.

Съвети

Марка X Снимки / Stockbyte / Getty Images

На някои пазари е обичайно за покровител да върти пиърсинг в допълнение към закупуването на бижутата, които инсталира, и таксата за пиърсинга. Тези доходи не се включват в заплатите и заплатите от работодателите и могат значително да увеличат доходите на тялото на пиърсинг.

Ползи

Повечето професионални тела за пиърсинг ще трябва да платят сметката за повечето от собствените си медицински грижи, тъй като 66% от позициите за пиърсинг на тялото не предлагат никакви медицински обезщетения от ноември 2010 г., според PayScale, Inc. медицински ползи, 28% получават стоматологично покритие, а 22% са включени в план за корпоративна визия.

Други задължения

ULTRA F / Фотодиск / Гети изображения

В по-малките магазини се очаква пиърсингът да изпълнява различни задължения, като например приемане и лека работа по задържане, докато те не са ангажирани с клиент.

Собственици на магазини

Digital Vision./Photodisc/Getty Images

Собствениците на студио за пиърсинг могат да направят значително повече от своите служители. Тайните на пиърсинга съобщават, че собственикът на магазина за пиърсинг може да спечели до 100 000 долара годишно. Собствениците на магазини трябва да се борят с данъчното облагане, изискванията за лицензиране, въпроси, свързани с управлението на служителите, счетоводството и общите проблеми на малкия бизнес.