Как да стане директор на погребението

Тъй като умирането е факт от живота, без значение къде ще живеете, ще имате сигурност на работното място като погребален директор. Винаги ще има погребения и позиции за погребални директори. Но може да помислите за преместване в Кентъки, където има най-висока концентрация на работни места за погребален директор. Въпреки това, вие бихте спечелили повече като директор на погребението в Айова. Но държавата с най-много погребални директори е Тексас, което е вероятно, защото е доста голяма държава.Флорида, Ню Йорк, Охайо и Калифорния са другите държави с най-голям брой погребални директори.

$config[code] not found

Какво е погребален директор?

Ако се интересувате да помагате на семействата през процеса на скърбене, може да направите добър директор на погребението. Също така наречени погребални или погребални, задълженията на погребалния директор обикновено включват балсамиране, погребение или кремация на починалия, както и организиране и провеждане на погребения.

Типичните задължения на погребалния директор включват:

  • Предлагайки комфорт на опечалените семейства, които търсят погребални услуги
  • Организиране на погребални церемонии
  • Организиране на отстраняване на тялото от мястото на смъртта
  • Подготовка на организма въз основа на желанията на семейството и действащите закони
  • Събиране на информация за правни документи
  • Подаване на правни документи, включително свидетелства за смърт
  • Подпомагането на членовете на семейството да подават жалби за смърт
  • Свързване на семейството и приятелите на починалите с консултации и групи за подкрепа след смъртта

Повечето държави изискват минимум степен на асоцииране, обикновено в образованието за погребение, за да станат директор на погребението. За да се получи лиценз, трябва да бъде издаден държавен и / или национален лицензионен изпит, който да изпробва потенциалните директори относно уменията им. Тези изпити покриват редица теми и области на експертиза.

Разделът на изкуствата за погребението на националния изпит обхваща теми като маркетинг, организиране на погребения и насочване, законови и регулаторни изисквания и възможности за гробище и кремация. Научната част на изпита обхваща теми като балсамиране, изкуството на възстановяване и подготовка за разпореждане. Разполагането или поведението на погребалния директор също е много важно. Талантливият човек трябва да осигури топло и успокояващо присъствие на скърбящите семейства, но да поддържа достатъчно разстояние, за да не бъде емоционално обложен от задълженията си с течение на времето.

След като преминат необходимите държавни изпити, потенциалните директори на погребението трябва да завършат стаж с продължителност от една до три години. След това в много държави се изисква продължаващо обучение, за да запазите лиценза си. Необходимо е непрекъснато обучение на погребалните директори, за да следват последните практики.

Колко правите като погребален директор?

Типичните заплати на погребалните директори варират в различните щати, но средната годишна заплата на погребалните директори през 2016 г. е 54 700 долара. В горния край националните печалби достигнаха $ 83,980, а погребалните директори в долния край спечелиха $ 27,950.

В щата Тексас повечето погребални директори печелят средна заплата от $ 56,230. В Кентъки, държавата с най-много работни места за погребални директори, приходите бяха средно $ 42,360 през 2016 г. През същата година в Айова, погребалните директори спечелиха средно $ 61,660.

Тези, които се стремят към най-високи заплати, могат да се възползват от преместването си в Масачузетс, най-високо платената държава за погребалните директори през 2016 г. При средна годишна заплата от 73,390 долара, тази държава в Нова Англия е добър избор за създаване на частна практика. Но като цяло, можете да спечелите приличен живот като погребален директор, като същевременно помагате за облекчаване на болката на хората, тъй като те казват окончателното си сбогуване на обичан човек.