Описание на заданието за техник в магазина

Магазин техник извършва различни дейности по изпитване, ремонт и поддръжка под ръководството на надзорен орган. Техникът може също да работи с автоматизирани машини и да подпомага инженерите при тестване на ново оборудване.

Задачи

Задълженията варират в зависимост от отрасъла, но са почти винаги технически характер. Например, техник, работещ за транспортна компания, подготвя записи на превозни средства, извършва проверки на безопасността на машини и оборудване и гарантира, че процедурите за безопасност се придържат към корпоративните политики. Техникът работи и с металообработващи машини и ремонтира пневматични възли, за да отговаря на изискванията за работа.

$config[code] not found

Пригодност и инструменти

Според O * NET OnLine, техникът трябва да притежава умения за поддръжка на оборудването, работа и контрол на способностите и способността да инсталира машини. За да изпълнява необходимите задължения ефективно, техникът често използва запояващо оборудване, електронни волтметри, мостове, микроскопи и осцилоскопи.

Изисквания към степента и компенсация

За да запълнят свободна длъжност от техник в магазина, работодателите обикновено предпочитат кандидати, които имат диплома за средно образование или степен на асоцииран специалист от професионално училище.Опитните лица имат по-добри перспективи за заетост в тази област. Средната годишна заплата за техник от магазина е била 36 000 щатски долара към 2010 г., според уебсайта за данни за кариерата.