Описание на заданието на служителя за разпространение на USPS

Служител на USPS дистрибутор е служител на пощенската служба на САЩ, отговарящ за сортирането на входящата и изходящата поща.

Други условия

Дистрибуторите също се наричат ​​сортировачи на поща, пощенски процесори, манипулатори на поща, оператори на обработка или обработващи служители.

Отговорности

Отговорностите на разпределителния служител включват товарене / разтоварване на камиони, транспортиране на поща в пощенския център и работа с машини за сортиране на поща.

Изисквания

Много пощенски работници, включително тези, които обикновено се наричат ​​дистрибуторски служители, трябва да положат изпит 473, който тества паметта, уменията за брой, да разпознава уменията за разпознаване и други умения, критични за работата.

Физически изисквания

Пощенските работници трябва да могат да стоят дълго време, да вдигат тежки торби с поща и да могат да работят с машини, като например мотокар.

Компенсация

Според Бюрото по трудова статистика на САЩ средната заплата за 2008 г. за сортиращите, преработвателите и машинните оператори е била $ 50,020.