Описание на работата за овърнайт стокър в Walmart

Нощни запаси за търговците на дребно с отстъпка Walmart са отговорни за поставянето на стоки на рафтовете през часовете, когато магазините са затворени или нямат много трафик на клиенти. Според уебсайта за работа на Glassdoor, средната заплата за овърнайт сток в Walmart е $ 10 на час към декември 2014 г. Заплатите обикновено варират между 7 и 17 долара на час, въпреки че работниците на ниво влизат в близост до минималната работна заплата.

$config[code] not found

Задължения

Walmart овърнайт запаси създаде стоки, чисти дисплеи, премахване на повредени елементи и организиране на дисплеи. Те също така са отговорни за коригиране на цените при необходимост и за попълване на дневници и друга документация, така че магазините да знаят кога са необходими повече продукти. Политиките на фирмата изискват и нощни складове на Walmart да идентифицират рисковете за безопасността и да докладват за очевидни кражби. За тази работа са на разположение работни места на пълно и непълно работно време.

Умения и изисквания

Един успешен кандидат трябва да може да вземе кутии и други тежки предмети, които тежат повече от 50 килограма. Уменията за организация и управление на времето са важни. От склада се очаква да следва фирмените процедури и да се учи чрез вербална и визуална ориентация на служебните задължения. Възможно е да се наложи използването на мотокари.