Длъжности на сержант

Служителите сержанти играят важна роля в американските военни. Сержантите на персонала са офицери, които са получили ранг на сержант на персонала чрез повишение от длъжност без служители (виж препратка 3). Според "Първи сержантски дълг", статия от bnet.com, задълженията на щатния сержант днес са малко по-различни от тези, които ги описва генерал Фридрих Вилхелм фон Стюбен по време на Американската революция (виж Референция 2). Вилхелм фон Стюбен очакваше сержантите на персонала да "наложат дисциплина и да насърчат длъжността сред войниците, да запазят дежурството и да опишат книгата на компанията (сега известна като водещата книга на компанията)." (Вижте Референция 2).

$config[code] not found

обучение

Огън обучение изображение от araraadt от Fotolia.com

Служителите сержанти трябва да изпълнят строги програми за обучение. Главната академия на американските сержанти преподава 35-дневен курс за обучение на сержант на персонала във Форт Блис, Тексас (виж Референция 2). Тук служителите сержанти се учат как да управляват войски, да поддържат реда и ефективно да изпълняват своите задължения (вж. Препратка 2). Повечето военни постове предлагат и по-кратки курсове за ориентация, за да помогнат на сержантите да разберат местните обичаи, обреди и политики (вж. Препратка 2).

Според armystudyguide.com, сержантите на служителите са ценни членове на американските военни заради бойния си опит (вж. Референция 1). Повечето сержанти на персонала бяха повишени на длъжността в резултат на рекордните умения на бойното поле или защото показаха талант за водещи мъже (вж. Референция 1). Ето защо повечето сержанти на персонала се подготвят за позицията през годините на посветена служба на военните.

Изисквания за работа и задължения

офицер, концентриращ изображението на Иън Данбъри от Fotolia.com

Служителите сержанти трябва да докажат, че имат способността да управляват мъжете на бойното поле. Военните от Съединените щати назначават войници в ранг на сержант, ако демонстрират високи нива на енергия, доверие и ефективни комуникатори (вж. Препратка 2).

Според "въоръжени военни знаци", статия от globalsecurity.org, служителите на сержантите са отговорни за успешното развитие на войските в състава им (вж. Справка 3). Служителите-сержанти обикновено имат от 9 до 10 войници и обикновено поне един сержант под техен контрол (вж. Справка 4). Освен използването на пълния потенциал на техните войски, от сержантите на персонала се очаква да помагат на служителите да поддържат ред и дисциплина (вж. Препратка 2). Служителите-сержанти също дават насоки по въпросите на лидерството и военното правосъдие (вж. Препратка 2).

Заплата и обезщетения

Шериф изображение от Empath от Fotolia.com

Служителите сержанти печелят конкурентна заплата. Според "ползи", статия от goarmy.com, служителите сержанти печелят средно между 26 000 и 32 500 долара годишно (вж. Справка 5). Заплатите на сержантите на служителите се увеличават всяка година, когато служат в американските военни (вж. Препратка 5). Сержантите на персонала, както всички военни, получават допълнителни форми на компенсация за покриване на разходите за издръжка на живота (вж. Препратка 5). Американските военни осигуряват надбавки, които покриват разходи за храна, жилище, разходи за живот, преместване и преместване и разходи за разделяне на семействата (вж. Препратка 5). Служителите-сержанти също могат да използват позицията си във военната област, за да получат стипендии за образование в колеж и / или образование (виж референция 5).