Морска инженерна работа и военно заплащане

Въоръжените сили на Съединените щати се състоят от различни звена, малцина са толкова гъвкави, колкото и морски инженери. Работните места във военната техника се състоят от задължения като строителство, разрушаване, ремонт и разузнаване. Новобранците отговарят на стриктни предпоставки и се ангажират с обширно обучение, за да изпълняват ролята на инженер. Онези, които упорстват, са възнаградени с военна заплата, която се увеличава според ранга и годините на служба.

$config[code] not found

Инженерни изисквания

Потенциалните кандидати за морски инженеринг трябва да отговарят на различни изисквания, преди да бъдат привлечени. При привличането на новобраните лицата не трябва да са на възраст под 17 години и на възраст под 29 години. Трябва да имате диплома за средно образование, доказателство за законно пребиваване и да преминете физически изпит. Физическият фитнес тест се състои от издърпвания, дистанционно бягане и хрускам, а необходимия тест за фитнес включва 880-дворно движение, 300-дворно препятствие и тест за повдигане на боеприпаси.

Инженерно обучение

Ако са спазени квалификациите, пътят към работата по морски инженеринг започва с обучение за набиране на персонал. Лагерът за тренировки продължава дванадесет седмици, състоящ се от физическа и психологическа подготовка, тренировка за стрелба, ръкопашен бой, стратегически курсове и екстремни тестове за издръжливост. След завършване на първоначалното обучение, специалист по морско дело се специализира в инженерство, като провежда курсове като основния курс по бойни инженери, курс за основни работници и курс за инженерно оборудване. Повишението към офицера за борба с инженер изисква завършване на курса на офицера на основния инженер, програма, която продължава девет седмици.

Инженерни задължения

Работата по морско инженерство се разделя на три основни специалности. Инженерно оборудване Операторите използват строителна техника за изкопаване, рязане на дървета, сортиране и преместване на земята, както и чисто пространство. Инженер-асистенти планират, проектират, оценяват и управляват поддръжката на строителни проекти, докато бойните инженери поддържат и ремонтират оборудване, извършват разрушаване и строителство в допълнение към разчистващите мини.Длъжностни лица по бойни инженери изпълняват ръководни функции за нарушаване и строителство, разузнаване, минна война, поставяне на препятствия и разрушаване.

Военна заплата

Въоръжените сили на Съединените щати, включително морската пехота на САЩ, осигуряват основно военно заплащане, което зависи от ранга и годините на служба. Тези, които служат две години или по-малко, получават минимум $ 1,516 на месец при най-ниския ранг, E-1, докато тези от O-8, най-високият двугодишен ранг, получават 9 848 долара на месец. Тези, които служат двадесет или повече години, получават по 1 700 долара на месец при ранг E-2 и $ 15,913 на месец при ранг-10. Бордови инженерни офицери се нареждат в диапазона между подполковник (О-5) и втори лейтенант (О-1), с минимално заплащане на ранг О-1 от $ 2 876 и максимално заплащане на ранг О-5 от $ 8,590.