Изисквания за длъжностно лице за полицейско управление

Служител на полицейски архиви е полицейски служител, който работи на станцията и се занимава с административни задължения, които позволяват на станцията да работи ефективно и организирано. Служителите влизат в регистрите, организират и подават тези записи ефективно.

Задължения

Служителите на полицейските архиви отговарят за записването на полицейски записи, доклади и други материали. Те трябва също да правят копия на всички тези доклади и материали и след това да ги разпространяват на подходящия персонал или агенции, както е поискано или поискано. Данните също трябва да бъдат въведени и актуализирани в местната или националната база данни за правоприлагане.

$config[code] not found

Образователни изисквания

Полицейските служители трябва да разберат основния процес и работата на офиса, за да могат ефективно да съхраняват и съхраняват записи. Компютърната компетентност е от съществено значение, въпреки че някои отдели ще обучат кандидат за специфични софтуерни нужди. Обикновено се изисква диплома за средно образование или еквивалент.

Други изисквания

Ще са ви необходими документите за самоличност, които се изискват от закона, като например текущо свидетелство за управление, карта за социално осигуряване или паспорт. Ще има проверка на фона, която може да включва полиграф и психологическа оценка. Повечето отдели ще изискват и скорост на писане най-малко 35 думи в минута.

Хората умения

Полицейските служители трябва също да имат възможност да се справят с различни хора в полицейското управление, както и с широката общественост. Служителят на архивите може да бъде публичното лице на полицейското управление, така че силните междуличностни и комуникационни умения са от съществено значение.